W skutek powodzi nie działają cztery oczyszczalnie, a trzy pracują w trybie awaryjnym
W wyniku powodzi, która przeszła w ubiegłym tygodniu przez Dolny Śląsk, nadal nie działają w regionie cztery oczyszczalnie ścieków, a trzy pracują w trybie awaryjnym. Nie działają oczyszczalnie w Stroniu Śląskim, Lądku-Zdroju, Kłodzku i Jeleniej Górze, które zostały zalane. W Polanicy-Zdrój, Marciszowie i Bolesławcu oczyszczalnie działają w trybie awaryjnym.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2684392182606242128)
