Prezes Wodociągów Podlaskich radzi jak oszczędzać wodę
W związku z odnotowywanym już w naszym kraju kolejnym okresem wysokich temperatur i powiązanym z nim narastaniem zjawiska suszy, coraz więcej samorządów wydaje apele do swoich mieszkańców o oszczędzanie i prawidłowe gospodarowanie wodą. Ciekawym i wartym uwagi tego przykładem jest „Apel o oszczędzanie wody” wydany przez Wodociągi Podlaskie Sp z o.o.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4248558862606241801)
