Sprawozdawczość roczna w BDO. Już 22 lutego praktyczne warsztaty on-line
W marcu należy złożyć sprawozdania roczne w systemie BDO. We wtorek, 22 lutego br. zapraszamy na praktyczne szkolenie poświęcone głównie temu tematowi - "BDO - podsumowanie ewidencji i sprawozdawczości w gospodarce odpadami za 2021 r.". Wygodna formuła on-line, brak kosztów dojazdu, korzystanie z własnego komputera bez wychodzenia z domu, a także możliwość zadawania na czacie konkretnych, spersonalizowanych pytań – to, poza ogromną dawką wiedzy, główne zalety tego szkolenia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10498750142606241848)
