Radom. 18 mln zł na wzmocnienie systemu ochrony ludności w sytuacjach kryzysowych
Radom dostanie prawie 18 mln zł z rządowego Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej. Pieniądze zostaną przeznaczone m.in. na utrzymanie ciągłości dostaw wody czy energii dla ludności, rozbudowę infrastruktury straży pożarnej i szpitala – poinformował prezydent miasta Radosław Witkowski.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16066996392606242217)

