Minister klimatu: Od lipca stopniowe podwyżki cen energii
Minister Klimatu i Środowiska, Paulina Hennig-Kloska, zapowiedziała na antenie Radio TOK FM wprowadzenie stopniowych zmian w cenach energii, aby pomóc osobom dotkniętym ubóstwem energetycznym. Planowane są przepisy mrożenia cen energii na drugą połowę roku, przy minimalnym wpływie na budżety gospodarstw domowych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6225509562606241931)
