Nowe łąki kwietne w Gliwicach – Łabędy i Obrońców Pokoju w barwach natury
W Gliwicach powstały kolejne łąki kwietne. Tym razem przy ul. Narutowicza oraz Strzelniczej/Paderewskiego w dzielnicach Łabędy i Obrońców Pokoju. Mieszkańcy – od najmłodszych po seniorów – sami wzięli w ręce grabie i nasiona, by wiosną zobaczyć efekty wspólnej pracy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9857975832606240914)

