#stopbazgrołom, czyli Warszawa walczy z „radosną twórczością” wandali
W Warszawie trwa miejska akcja #stopbazgrołom. Tylko w pierwszej połowie tego roku z pseudograffiti oczyszczono blisko 3 tys. wiat i koszy. Nielegalne malunki usunięto również z zabytkowego wodozbioru w parku Na Książęcem.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3883130502606232145)
