Nowa stacja uzdatniania wody w Szymanach
Kolejną stację uzdatniania wody oddano do użytku w gminie Szczytno (woj. warmińsko-mazurskie). Tym razem tego rodzaju obiekt uroczyście otwarto w Szymanach. SUW w Szymanach zaopatruje w wodę ponad 320 gospodarstw domowych z: Szyman, Szymanek, Nowin, Sasku Małego, Sasku Wielkiego oraz Port Lotniczy Olsztyn-Mazury.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10019600952606250216)
