Mandaty dla firmy z Gdańska za zanieczyszczenie rzeki Strzelniczka
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Gdańsku nałożył mandaty na firmę z Gdańska za zanieczyszczenie rzeki Strzelniczka i dwóch zbiorników retencyjnych w mieście - dowiedział się PAP. Inspektorzy podkreślają, że do zanieczyszczeń dochodziło od dłuższego czasu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8338396162606242227)

