Pierwsze w Polsce studia na kierunku turystyka zrównoważona ruszają na Uniwersytecie Łódzkim
Od nowego roku na Uniwersytecie Łódzkim zostaną uruchomione pierwsze i jedyne w kraju studia magisterskie na kierunku turystyka zrównoważona. Uczelnia będzie kształcić specjalistów zrównoważonego rozwoju w turystyce i rekreacji, określonego w rezolucji ONZ.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18880742892606252032)
