Podlaskie. Podano termin wyborów nowej rady Supraśla, po wydzieleniu gm. Grabówka
30 marca odbędą się wybory do nowej rady miejskiej w Supraślu, z której to gminy z początkiem roku wyłączona została nowa gm. Grabówka – wynika z rozporządzenia premiera. Mieszkańcy gm. Supraśl w obecnym kształcie wybiorą 15 nowych radnych. Nie ma potrzeby wyboru nowego burmistrza.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21151870092606242355)
