Rząd planuje nowelizację o charakterystyce energetycznej budynków
Projekt zmiany ustawy o charakterystyce energetycznej budynków rząd planuje przyjąć w II kwartale 2021 r. - wynika z wpisu w Wykazie prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów. Nowela ma wdrożyć regulacje dot. świadectw charakterystyki energetycznej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3514018702606280249)
