Abolicja wodociągów w Inowrocławiu. Ostatnia szansa na legalizację przyłączy
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Inowrocławiu ogłosiło specjalną abolicję dla mieszkańców, którzy nieprawidłowo odprowadzają wodę deszczową do kanalizacji sanitarnej. To wyjątkowa okazja, aby naprawić błędy i uniknąć przyszłych kar. Jak podkreśla spółka, czas na zgłoszenie takich nieprawidłowości jest ograniczony – później rozpoczną się szczegółowe kontrole.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8086369472606231001)
