Gliwice kończą budowę systemu gospodarowania wodami w GOG
Budowę systemu wodno-kanalizacyjnego z retencją wód w Gliwickim Obszarze Gospodarczym kończy samorząd tego miasta. To szereg inwestycji związanych z gospodarowaniem wodami, mających uwolnić największy potencjał terenów inwestycyjnych w Gliwicach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6368166902606241441)
