Od kwietnia w Poznaniu obowiązkowa deratyzacja
W kwietniu w Poznaniu przeprowadzona zostanie obowiązkowa deratyzacja, której celem jest ograniczenie populacji gryzoni i przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się chorób, które mogą przenosić szczury i myszy. Przebieg akcji będzie monitorowany m.in. przez straż miejską.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20475519482606240503)
