SZOP-y będą grasować po Wrocławiu także w 2025 roku
Pod takim kryptonimem ukrywają się busy odbierające od mieszkańców Wrocławia problemowe odpady. Wśród nich między innymi kleje, baterie, leki i elektronikę. Urzędnicy podjęli decyzję o tym, że samochody wyjadą na wrocławskie ulice również w 2025 roku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8644591342606241801)


