Kielce. Dwa lata więzienia za podrzucenie niebezpiecznych odpadów na teren szpitala MSWiA
Na dwa lata pozbawienia wolności został skazany Michał O. oskarżony o podrzucenie niebezpiecznych odpadów na teren szpitala MSWiA w Kielcach. Nieprawomocny wyrok zapadł w poniedziałek przed Sądem Rejonowym w Kielcach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20567309512606240812)
