Opolskie. W Szybowicach oddano do użytku nową farmę wiatrową
W Szybowicach (Opolskie) oddano do użytku należącą do Grupy Energa farmę wiatrową o łącznej mocy 37,4 MW – poinformowało we wtorek biuro prasowe spółki. To 19. lądowa farma wiatrowa grupy Orlen, której częścią jest Energa.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17253927512606231414)
