Branżowcy i IG „WP” negatywnie o 1 m sześc. wody pitnej za darmo
W ostatnim czasie przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury przekazują informacje dotyczące projektowanych zmian w Ustawie o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków o czym już szeroko informowaliśmy. Na obecnym etapie głos w imieniu branży wodociągowo-kanalizacyjnej zajęła Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”. Opinia IG WP w tej kwestii jest negatywna.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11822636682606241613)
