Tarnobrzeskie Wodociągi inwestują w OZE
Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o. poszukują wykonawcy dużej inwestycji z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE), która docelowo zwiększyć ma efektywność energetyczną miejscowej Stacji Uzdatniania Wody. Zamówienie ma zostać zrealizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj” z podziałem na dwa zadania. Program funkcjonalno-użytkowy jest już gotowy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18685078052606250323)
