Gorzów Wlkp. Od przyszłego roku nowy, hybrydowy system naliczania opłat za odpady
Od przyszłego roku zmieni się system naliczania opłat za odpady komunalne w Gorzowie Wlkp. W miejsce dotychczasowego, opartego na stawce na mieszkańca danej nieruchomości, zostanie wprowadzony system hybrydowy, w którym opłata będzie także ustalana na podstawie zużycia wody.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20214418072606241722)
