Müller: rząd pracuje nad rozwiązaniami dla korzystających z ciepła systemowego
Rząd pracuje nad rozwiązaniami dla korzystających z ciepła systemowego - poinformował w czwartek rzecznik rządu Piotr Müller. Jak zaznaczył, jeśli będą wymagać zmian ustawowych, to we wrześniu powinny trafić do Sejmu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15674318532606232025)
