Produkcja węgla w kopalniach Tauron Wydobycie będzie wyższa
Tegoroczna produkcja węgla kamiennego w kopalniach spółki Tauron Wydobycie będzie o ponad pół miliona ton wyższa niż przed rokiem - podała w poniedziałek spółka, która w ostatnim czasie zwiększyła łączną liczbę frontów wydobywczych w swoich kopalniach do siedmiu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13362406122606240021)
