Tauron myśli nad produkcją prądu i ciepła z odpadów. Na horyzoncie współpraca z koncernem Suez
Tauron zamierza współpracować z koncernem Suez w zakresie rozwoju kogeneracyjnych źródeł wytwórczych z wykorzystaniem paliw alternatywnych, w tym technologii termicznego przekształcania odpadów w energię – wynika z poniedziałkowego komunikatu Taurona. Spółka podpisała w tej sprawie list intencyjny z koncernem Suez.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7391500242606232146)























