22. konferencja „Termiczne Przekształcanie Odpadów. Odzysk Energii” – czas start
W Łochowie rozpoczęła się właśnie 22. konferencja „Termiczne Przekształcanie Odpadów. Odzysk Energii” – najważniejsze w Polsce spotkanie branży zajmującej się odzyskiem energii z odpadów. Przez trzy dni eksperci, samorządowcy, inwestorzy i przedstawiciele instalacji WtE będą dyskutować o przyszłości sektora, nowych regulacjach oraz roli instalacji termicznego przekształcania w systemie energetycznym kraju.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9285332422606241357)
