Gaz-System: w 2025 r. rekordowy przesył i eksport gazu
W 2025 r. przez polski system przesyłowy przepłynęło 22,8 mld m sześc. gazu, najwięcej w historii – poinformował operator Gaz-System. Rekordowy był też eksport gazu, który sięgnął 2 mld m sześc. To więcej niż rekord z 2021 r., kiedy to przez polski system przepłynęło 21,3 mld m sześc. gazu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19195793352606241840)

