Miasto Kraków zbada bezpłatnie stan izolacji termicznej domów
Krakowski magistrat zachęca mieszkańców domów jednorodzinnych do korzystania z bezpłatnych badań kamerą termowizyjną. Badanie pozwala określić miejsca strat ciepła w budynku. Miejska akcja trwa w sezonie grzewczym.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5574323982606231841)
