Śledztwo ws. porzuconej naczepy ze 120 beczkami niebezpiecznych odpadów
Śledztwo ws. porzuconej naczepy tira z 120 beczkami z chemikaliami przy DK11 w Szczurach prowadzą policjanci z wydziału przestępczości gospodarczej pod nadzorem prokuratury - poinformował w piątek PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17782315792606251307)
