Polskie ośrodki zrywają współpracę z rosyjskimi miastami partnerskimi
Po agresji na Ukrainę wszelka współpraca z Rosją, także ta prowadzona na szczeblu samorządowym, nie powinna być kontynuowana - twierdzą włodarze m.in. Łodzi, Bełchatowa, Białegostoku i Piotrkowa Trybunalskiego, zrywając umowy z miastami partnerskimi.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7355898022606231825)
