Katowice. Tor saneczkowy w Parku Kościuszki gotowy na sezon zimowy
Tor saneczkowy w Parku Kościuszki, który jak tylko spadnie pierwszy śnieg zamienia się w atrakcję dla dziesiątek najmłodszych i starszych mieszkańców Katowic, jest gotowy na sezon zimowy. Przypomnijmy, że modernizacja toru oraz górki do zjazdu na sankach w Parku Kościuszki to realizacja wniosku do katowickiego Budżetu Obywatelskiego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4290463182606240239)
