Górnośląskie Koleje Wąskotorowe rozpoczęły sezon wakacyjny
Tegoroczny sezon wakacyjny rozpoczęło Stowarzyszenie Górnośląskich Kolei Wąskotorowych (SGKW) - operator zabytkowej kolei wąskotorowej, która łączy Bytom z Miasteczkiem Śląskim. SGKW zaprasza też w najbliższy piątek na pierwszą tegoroczną Nocną Szychtę: wieczorno-nocny przejazd z atrakcjami.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14524349762606231029)
