Dziś Światowy Dzień Wody - Wrocław obchodzi go bez plastiku
Coraz więcej mówi się o szkodliwości plastiku nie tylko dla środowiska, ale także dla wody w nim przechowywanej. MPWiK Wrocław włączając się w tę dyskusję, zaprasza na nietypową wymianę. Z okazji Światowego Dnia Wody przypadającego 22 marca pierwszych tysiąc osób, które przyniosą na pl. Solny pięć plastikowych opakowań po napojach w zamian otrzymają tritanową butelkę.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15436775512606231606)
