Szkolenie „Urządzenia w oczyszczalniach ścieków” w ramach cyklu TECHNOLOGIE WOD-KAN II
Już w środę, 28 lutego 2024 r., odbędzie się trzecie spotkanie pt.: „Urządzenia w oczyszczalniach ścieków – nowe rozwiązania”, w ramach cyklu warsztatów i szkoleń dla eksploatatorów oczyszczalni ścieków pod wspólną nazwą TECHNOLOGIE WOD-KAN II edycja, organizowanego przez firmę Abrys we współpracy z wysokiej klasy specjalistami z Politechnik: Warszawskiej, Częstochowskiej i Białostockiej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5967156272606240506)
