Zwiększa się budżet na finansowanie geotermii w Polsce
Zwiększamy budżet na finansowanie geotermii w Polsce z 300 mln do 480 mln zł, a w aktualnym, drugim naborze z 70 mln do 250 mln zł - ogłosiła w środę w Sieradzu minister klimatu i środowiska Anna Moskwa. Obecny nabór wniosków został przedłużony do 30 września br.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11542876062606252108)
