Wodne "Eko-spotkania" w Słupsku
Słupsk przygotowuje się do połączonych obchodów Światowego Dnia Wody i Światowego Dnia Recyklingu, które w tym mieście odbędą się w dniu 22 marca 2024 roku. Z tej okazji samorząd zaprasza mieszkańców przed budynek ratusza na degustację wody z miejscowej sieci wodociągowej w ramach cyklu „Eko-spotkania w namiocie”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12054419292606240941)
