Poznań liczy straty po nawałnicy. Jaśkowiak: cieszę się, że nie mieliśmy żadnych ofiar
Cieszę się, że przy tak ekstremalnych warunkach nie mieliśmy żadnych ofiar – mówił prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak o skutkach nawałnicy, która we wtorek po południu przeszła nad stolicą Wielkopolski. Miasto wciąż liczy straty spowodowane burzą i ulewnym deszczem.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2853098582606251617)
