Wycinka drzew na warszawskim Mokotowie
Aktywiści z warszawskiego Stowarzyszenia „Miasto jest Nasze”, za pośrednictwem mediów społecznościowych, zaalarmowali opinię publiczną o wycince drzew wiśniowych rosnących na Mokotowie. W odpowiedzi, samorząd dzielnicy wyjaśnia, że stwarzały one niebezpieczeństwo, a w ich miejsce nasadzone zostaną inne odmiany.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15493658982606242026)
