Bytom rozbudowuje Centralną Oczyszczalnię Ścieków
Jak informuje magistrat w Bytomiu, wczoraj (22 października br.), Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne, podpisało umowę ws. rozbudowy obiektów gospodarki osadowej w Oczyszczalni Ścieków Centralna. Inwestycja ma poprawić technologię oczyszczania ścieków i zwiększyć produkcję energii z odnawialnych źródeł.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13275865532606231841)
