Elbląg z ok. 27. procentową podwyżką taryf za wodę i ścieki
Jak podaje Urząd Miejski w Elblągu, proponowana przez Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji podwyżka taryf za wodę i ścieki ma osiągnąć pułap rzędu 27,3 proc. Nowe taryfy, jeśli zostaną zatwierdzone przez Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie”, wejdą w życie najwcześniej w październiku br.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4572934462606241553)
