Sanok: Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie zalania miejskich basenów
Nawalne opady deszczu i niedrożność kanalizacji sanitarnej w ich wyniku były przyczyną zalania basenów Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku. Burmistrz Tomasz Matuszewski przedstawił oświadczenie dotyczące postępowania, które toczyło się w sprawie zalania obiektów w połowie lipca 2019 r. niespełna miesiąc po otwarciu basenów zewnętrznych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7381700822606242357)
