Wiceministra Anita Sowińska: Kaucja za 9 miesięcy
Anita Sowińska, w wywiadzie udzielonym dla "Pulsu Biznesu" ogłosiła, że system kaucyjny zostanie uruchomiony za dziewięć miesięcy. Projekt nowelizacji ustawy dotyczącej tego systemu jest już gotowy i ma być poddany dalszym procedurom legislacyjnym.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9509823542606231151)
