W Kołobrzegu rozdadzą sadzonki roślin za segregowanie odpadów
Ponad 700 sadzonek roślin rozdadzą w ramach akcji "Upiększ ogród" prezydent Kołobrzegu oraz przedstawiciele jednostki Zielony Kołobrzeg. Rośliny otrzymają ci mieszkańcy, którzy przyniosą ze sobą odpady.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1903727412606241913)
