Uroczyste otwarcie pionierskiej oczyszczalni w Cielczy w gminie Jarocin
W ubiegły piątek (29 września br.), dokonano uroczystego zakończenia realizacji nowatorskiego projektu pn. „Gospodarka wodno-ściekowa w Gminie Jarocin” i oficjalnego otwarcia zmodernizowanej oczyszczalni ścieków w Cielczy, wraz ze zwiedzaniem innowacyjnych instalacji do odzysku surowców w siedzibie jarocińskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Cielczy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20371766652606250156)
