Urszula Pasławska przewodniczącą nowej sejmowej komisji środowiska
Urszula Pasławska z Klubu Poselskiego PSL – TD została przewodniczącą sejmowej Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa. Wybrano także sześciu wiceprzewodniczących.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4203354162606242047)
