W środę rządowo-samorządowa dyskusja o taryfach wod-kan
W ramach prac Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, trwają rozmowy z przedstawicielami Ministerstwa Infrastruktury w sprawie koniecznych i pilnych zmian dotyczących skracania czasu obowiązywania taryf za wodę i ścieki. Strona samorządowa KWRiST domaga się skrócenia czasu obowiązywania taryf za wodę i ścieki z 3 lat do 12 miesięcy, a także wprowadzenia mechanizmu korekty taryfy w uzasadnionych przypadkach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6367092602606241201)
