Aglomeracja śląsko-dąbrowska: Kolejne 25 tys. mieszkań w sieci ciepłowniczej
W ciągu dwóch lat TAURON chce powiększyć swoją sieć ciepłowniczą i zwiększyć moc o 110 MW. Przyłączenia w ramach likwidacji indywidualnych pieców węglowych stanowią już teraz ok. 20 proc. zaplanowanych przyłączeń, pozostałe to nowe inwestycje, głównie mieszkaniowe.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19219218842606250034)
