Bytom rozświetlił Górę Miłości na Walentynki
Samorząd Bytomia przed walentynkami ozdobił iluminacją Górę Miłości w tamtejszym Parku Kachla. Jest m.in. dekoracja w kształcie serca, świetlnymi girlandami udekorowano wiatę, drzewa i barierki przy schodkach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5396880392606242159)

