Warszawa. W środę 22.09 komunikacja miejska za darmo
W środę, 22 września przypada Europejski Dzień bez Samochodu. Tego dnia nie trzeba kasować biletów w pojazdach Warszawskiego Transportu Publicznego. Bez opłat będzie można podróżować także pociągami Kolei Mazowieckich i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15827194842606240637)
