Warszawska Wytwórnia Energii oficjalnie otwarta. Przełomowa inwestycja na Targówku
Stolica zyskała jedną z najnowocześniejszych instalacji odzysku energii z odpadów w Europie, która przetworzy blisko 30% miejskich nieczystości. Inwestycja o wartości ponad 1,5 mld zł nie tylko zasili system energetyczny miasta, ale wesprze też gospodarkę obiegu zamkniętego poprzez produkcję materiałów do budowy dróg.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15618629902606272309)

