Gorzów Wlkp. Prawie milion złotych w ramach programu „Ciepłe Mieszkanie”
Gorzów Wielkopolski będzie miał do dyspozycji prawie milion złotych z programu „Ciepłe Mieszkanie” na wypłaty dofinansowania do termomodernizacji i wymiany źródeł ciepła na ekologiczne w budownictwie wielorodzinnym - poinformował rzecznik Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. Wiesław Ciepiela.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=149911032606240056)

